Proč Cofidis? ...

... Protože poskytujeme vynikající služby

... Protože poskytujeme vynikající služby

  • Jsme profesionální. Na poli nebankovních společností Vám poskytujeme služby na úrovni nejlepších bank.
  • Vaše spokojenost je to hlavní. Snažíme se poskytovat takové služby, aby naši klienti byli maximálně spokojeni a rádi nás doporučovali.
  • Nasloucháme Vám a ochotně spolupracujeme. Zajímají nás Vaše potřeby, přání i starosti. Můžete se spolehnout na vstřícnou pomoc ve všech fázích Vašeho úvěru.
  • Jsme rychlí. S naší online půjčkou a s elektronickým podpisem obdržíte Vaše peníze do 24 hodin na Váš účet! 8 z 10 nákupů na splátky zpracujeme do 7 minut.
  • Jsme výhodnější. Pokud žádáte s partnerem, vždy garantujeme výhodnější úrok.
... Protože jistíme vaše bezpečí

... Protože jistíme vaše bezpečí

  • Chráníme Vás. Jsme zkušení. Každou žádost o úvěr společně s Vámi předem pečlivě posoudíme. Než abychom Vás vystavili riziku předlužení či neschopnosti splácet, raději Vám doporučíme jiné možnosti. 
... protože hrajeme fair play

... protože hrajeme fair play

  • Jsme transparentní a neměníme se jako počasí.       
  • Podporujeme sport a inspirujeme se férovou hrou.

Plníme naše závazky? Dejte nám vědět. Navrhněte nám i další závazky, co byste od nás očekávali.Za návrhy a podněty Vám předem děkuji,

Petr
Váš hlas v Cofidisu

P.S.: Pokud mi na sebe zanecháte kontakt, rád všem odpovím.

CO NÁM NEJVÍCE PÍŠETE A CO JSME NA ZÁKLADĚ TOHO JIŽ UDĚLALI

COFIDIS CHCE POMÁHAT

Náš závazek: Nasloucháme Vám a ochotně spolupracujeme. Zajímají nás Vaše potřeby, přání i starosti. Můžete se spolehnout na vstřícnou pomoc ve všech fázích Vašeho úvěru.

Více

PŘEDSTAVUJE SE PETR, VÁŠ HLAS V COFIDISU

Petr Vyhnanovský pracuje ve společnosti Cofidis jako Specialista zákaznické zkušenosti. Je to právě on, kdo zpracovává veškerou zpětnou vazbu od Vás a naslouchá hlasu zákazníka.

Více

... PROTOŽE POSKYTUJEME VYNIKAJÍCÍ SLUŽBY

Chceme s Vámi jednat na té nejlepší profesionální úrovni, ale zároveň nám záleží na tom, abyste neměli pocit, že jste jen „číslo“. Ke každému máme individuální přístup a snažíme se zvažovat všechny možnosti.

Více

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.