Cofirádce – průvodce půjčkami

Konsolidace a refinancování

Co znamenají tyto pojmy? Konsolidace - spojení více půjček do jedné je cesta k lepšímu úroku, nižším splátkám a méně starostem. Refinancováním staré půjčky získáte lepší podmínky, nebo vyšší půjčenou částku.

5 min.
Rady

Jak si půjčit rychle

Potřebuji půjčit peníze rychle. Jak dlouho trvá vyřídit půjčku? Stihnete ji schválit včas? Kdy dostanu peníze na účet?

4 min.
Rady

Kolik stojí výbava pro děťátko

Výbavička pro mimino – to nejsou jen sladké čepičky, ale i spousta jiných věcí, které je potřeba koupit rychle. Někdy rychleji, než na ně stihnete ušetřit. S hotovostní půjčkou můžete mít výbavičku doma už v těhotenství. Kolik výbava stojí?

5 min.
Rady

To zas bude papírů!

Při vyřizování půjčky jsou vždy potřeba nějaké doklady. Mnoho lidí očekává, že bude shánět spoustu dokumentů, razítek a podpisů. My se snažíme chtít dokladů co nejméně. Ptali jsme se našich klientů, jaké mají pocity a zkušenosti s dokladováním pro naši půjčku.

4 min.
Rady
1 2 3 4 5

Vše o půjčkách

Podmínky získání úvěru

Zajímají vás podmínky získání úvěru Cofidis? K získání úvěru je třeba být starší 18 let a mít doložitelný příjem. Přečtěte si více přímo na našich stránkách.

Celý článek

Průběh vyřízení půjčky

Zajímají vás podmínky a průběh vyřízení půjčky u Cofidis? Úvěry Cofidis si můžete snadno sjednat online. Projděte si celý průběh půjčky na našich stránkách.

Celý článek
Klientská zóna
810 700 810
810 700 810

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.