8 DŮVODŮ, PROČ CHTÍT ONLINE PŮJČKU U SPOLEČNOSTI COFIDIS

09. 03. 2018 4 min.
Rady

Podívejte se na výhody, které online půjčka oproti klasickým půjčkám na pobočce přináší. Žádná banka vám nepůjčí tak pohodlně a rychle.

1. Šetříte čas - podání žádosti vám zabere přibližně 15 minut a nemusíte nikde čekat fronty.

2. Nejste závislí na místě ani provozních hodinách - půjčit si můžete prakticky odkudkoliv a ve kteroukoliv denní dobu, ať už je to z pohodlí vašeho domova, nebo z dovolené v zahraničí.

3. Úvěrové produkty mezi sebou můžete snadno porovnávat - díky úvěrové kalkulačce si doma hravě spočítáte, jaká půjčka je pro vás ta pravá.

4. Ke sjednání vám stačí občanský průkaz, bankovní účet a telefon.

5. Pro vaše rozhodování jsou u každé kalkulačky úvěru k dispozici související dokumenty. Vzory smlouvy, obchodní podmínky, pojistné podmínky a další dokumenty, reklamační řád a podobně. 

6. Při vyplňování nezávazného dotazníku online půjčky máte k dispozici klientskou podporu na telefonu, e-mailu či živém chatu.

půjčka pro jednotlivce od Cofidisu

Mám zájem

7. Online půjčka v Cofidisu je transparentní - vždy uvádíme veškeré parametry úvěru tak, jak je nakonec budete mít ve smlouvě. Nic před vámi neskrýváme!

8. Předběžné vyhodnocení půjčky máte k dispozici do několika vteřin - ihned víte, zda byla vaše půjčka zamítnuta či předběžně schválena. Průběh vyřízení půjčky samotné zabere jen pár dní.

Test úvěrových pojmů – odpovědi

V testu úvěrových pojmů jste vybrali vaše odpovědi. Zjistěte si, co víte o půjčkách a úvěrech. Vyhodnoťte si vaše znalosti finančních pojmů.

7 min.
Rady

Test: jak se vyznáte v půjčkách?

V testu je osm důležitých pojmů, které souvisí s půjčkami. Zjistěte si, jak dobře úvěrům rozumíte. Po testu vás čeká vyhodnocení.

7 min.
Rady

SDÍLEJTE ČLÁNEK

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.