8 DŮVODŮ, PROČ CHTÍT ONLINE PŮJČKU U SPOLEČNOSTI COFIDIS

09. 03. 2018 4 min.
Rady

Podívejte se na výhody, které online půjčka oproti klasickým půjčkám na pobočce přináší. Žádná banka vám nepůjčí tak pohodlně a rychle.

1. Šetříte čas - podání žádosti vám zabere přibližně 15 minut a nemusíte nikde čekat fronty.

2. Nejste závislí na místě ani provozních hodinách - půjčit si můžete prakticky odkudkoliv a ve kteroukoliv denní dobu, ať už je to z pohodlí vašeho domova, nebo z dovolené v zahraničí.

3. Úvěrové produkty mezi sebou můžete snadno porovnávat - díky úvěrové kalkulačce si doma hravě spočítáte, jaká půjčka je pro vás ta pravá.

4. Ke sjednání vám stačí občanský průkaz, bankovní účet a telefon.

5. Pro vaše rozhodování jsou u každé kalkulačky úvěru k dispozici související dokumenty. Vzory smlouvy, obchodní podmínky, pojistné podmínky a další dokumenty, reklamační řád a podobně. 

6. Při vyplňování nezávazného dotazníku online půjčky máte k dispozici klientskou podporu na telefonu, e-mailu či živém chatu.

půjčka pro jednotlivce od Cofidisu

Mám zájem

7. Online půjčka v Cofidisu je transparentní - vždy uvádíme veškeré parametry úvěru tak, jak je nakonec budete mít ve smlouvě. Nic před vámi neskrýváme!

8. Předběžné vyhodnocení půjčky máte k dispozici do několika vteřin - ihned víte, zda byla vaše půjčka zamítnuta či předběžně schválena. Průběh vyřízení půjčky samotné zabere jen pár dní.

Začátek školy - drahé září

V září výdaje za školní pomůcky, kroužky, družinu a oblečení dosahují až desítek tisíc. Právě teď po prázdninách a dovolené! Co s tím? Pomůže půjčka?

6 min.
Rady

Půjčit se dá různými způsoby

Jakými cestami od nás doputuje půjčená částka k vám? Způsobů jak si půjčit u Cofidisu je více. Vy si vybíráte, co Vám vyhovuje.

4 min.
Rady

SDÍLEJTE ČLÁNEK

Klientská zóna
810 700 810
810 700 810

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.