Jak si půjčit rychle

17. 05. 2018 4 min.
Rady

Potřebuji půjčit peníze rychle. Jak dlouho trvá vyřídit půjčku? Stihnete ji schválit včas? Kdy dostanu peníze na účet?

Výhodná koupě někdy nepočká. Bylo by fajn si v klidu našetřit, vybrat a koupit co potřebujete, ale někdy chybí to nejcennější – čas. Když vám známý nabídne prodat auto, protože se stěhuje do ciziny, ale musí to i s převodem vyřídit do odletu za týden, tak prostě není na šetření ani vyřizování čas. Když je sousedka po tom všem přemlouvání konečně ochotná prodat garáž nebo kus zahrady, nemůžete riskovat, že si to třeba zase rozmyslí. Když je akční sleva „kuchyně za polovinu“ jen jeden víkend, tak by se každý odklad hodně prodražil.

 Půjčka od Cofidisu je rychlá. Peníze můžete mít už druhý den.

Říká se, že čas jsou peníze - a ve skutečnosti je čas někdy velmi drahý. Takže se nás právem ptáte: „Když žádám o půjčku, jak rychle ji dokážete schválit, vyřídit a peníze poslat? Bude to dost rychle, aby mi ta jedinečná příležitost neutekla, nebo mě někdo nepředběhl?“

Máme pro Vás dobrou zprávu – v půjčování jsme opravdu rychlí. Jsme připraveni na to, že spěcháte. Počítáme s tím, že je čas pro vás důležitý.

Postup při půjčování je takový, že:

  • Zažádáte o půjčku (na webu nebo po telefonu)
  • Dodáte potřebné podklady (elektronicky)
  • Podepíšete smlouvu (jen pomocí SMS, bez chození kamkoli)
  • My půjčku obratem posoudíme, a když ji schválíme, tak

POSÍLÁME IHNED PENÍZE NA VÁŠ ÚČET!

Rychlost prvních tří kroků je zcela na Vás. Jelikož vyžadujeme jen několik dokladů a vše se posílá elektronicky*, tak Vám mohou zabrat třeba i jen několik minut. My půjčky vyhodnocujeme obratem a je běžné, že velká část našich klientů peníze skutečně dostane do 24 hodin od podání žádosti až na svůj účet. Jsme na to hrdí: nenecháme Vás čekat a věnujeme se Vám právě ve chvíli, kdy nás potřebujete. Jsme tu pro Vás dokonce i o víkendu a jsme připraveni Vaši půjčku schválit!

půjčka pro jednotlivce od Cofidisu

Mám zájem

Půjčky dáváme i jako splátkový prodej – pak vše vyřídíte přímo v obchodě. Zboží zaplatíme za Vás a vy si ho okamžitě odvážíte domů i s naší smlouvou. Při nákupu na splátky tedy nečekáte vůbec.

*Pouze, pokud Vám nevyhovuje elektronická smlouva - můžeme Vám ji tištěnou zaslat k podpisu poštou a Vy nám ji podepsanou pošlete zase zpět. Tím se přirozeně půjčka o několik dní zdrží, ale nijak dramaticky.

5 tipů jak předejít povánoční kocovině

Jak nekupovat zbytečnosti, užít si vánoce a předejít povánočním depresím? Jak se postarat, aby dobré úmysly a drahé dárky neskončily špatným pocitem?

5 min.
Rady

Půjčka na dárky?

Půjčit si na dárky k Vánocům? Ano nebo raději ne? Dobře promyslete, zda je půjčka rozumná cesta, jak potěšit své blízké vánočními dárky.

3 min.
Rady

SDÍLEJTE ČLÁNEK

Klientská zóna
810 700 810
810 700 810

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.