POSKYTNEME VÁM RYCHLOU PŮJČKU NA COKOLIV

02. 04. 2018 3 min.
Rady

Co je rychlá půjčka? Pohodlné on-line vyplnění žádosti, rychlé zpracování a peníze na účtu do 24 hodin od zaslání dokumentů. Půjčka vyřízená téměř ihned je tak nejlepší volbou, pokud potřebujete rychle peníze na novou pračku, opravu automobilu, nebo třeba na dovolenou.

RYCHLÉ PŮJČKY NABÍZÍME JEDNOTLIVCŮM, PÁRŮM I NOVOMANŽELŮM:

• Díky online úvěrové kalkulačce zjistíte, za jakých podmínek pro vás bude půjčka nejvýhodnější.
• On-line sjednání máte vyřešené do 5 minut a pohodlně z domova.
• Nabízíme nízký úrok pro jednotlivce od 6,89 %.
• Využijte partnerskou či novomanželskou půjčku, která přináší výhodnější úrok od 5,89 %.

RYCHLOU PŮJČKU SJEDNANOU ONLINE MŮŽETE ČERPAT JEDNORÁZOVĚ, NEBO I OPAKOVANĚ

Pro jednorázové čerpání nabízíme nebankovní půjčky až do výše 500 000 Kč. Díky online úvěrové kalkulačce sami ihned zjistíte všechny parametry své půjčky. Poté vyplníte nezávazný formulář, kam můžete uvést i spolužadatele. S partnerskou půjčkou snadno dosáhnete na daleko nižší úvěr a zvýšíte tím šanci na schválení úvěru. 

Půjčka pro jednotlivce od Cofidisu

Mám zájem

Vaši žádost okamžitě posoudíme, zda splňuje podmínky pro schválení půjčky. V případě že ano, stačí zaslat, nebo donést smluvní dokumenty. Nejpozději druhý den od přijetí dokumentů finálně vaši žádost schválíme a peníze vám zašleme na účet.

Pro opakované čerpání je tu kreditní karta Cofidis. Jde o hotovostní úvěr v plastové podobě, který máte vždy u sebe. V rámci jedné úvěrové smlouvy můžete čerpat až 90 000 Kč. Každou uhrazenou splátkou spoříte částku, kterou si můžete znovu půjčit, bez vyřizování jakýchkoliv formalit. S Cofidis kartou neplatíte žádné měsíční poplatky, vedení karty máte první rok zdarma a za každou platbu u vybraných obchodníků získáváte peníze zpět až do výše 15 %.

Test úvěrových pojmů – odpovědi

V testu úvěrových pojmů jste vybrali vaše odpovědi. Zjistěte si, co víte o půjčkách a úvěrech. Vyhodnoťte si vaše znalosti finančních pojmů.

7 min.
Rady

Test: jak se vyznáte v půjčkách?

V testu je osm důležitých pojmů, které souvisí s půjčkami. Zjistěte si, jak dobře úvěrům rozumíte. Po testu vás čeká vyhodnocení.

7 min.
Rady

SDÍLEJTE ČLÁNEK

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.