Půjčit se dá různými způsoby

09. 07. 2018 4 min.
Rady

Jakými cestami od nás doputuje půjčená částka k vám? Způsobů jak si půjčit u Cofidisu je více. Vy si vybíráte, co Vám vyhovuje.

 Půjčka v hotovosti

Možná si někdo představí, že pro půjčku v hotovosti si k nám přijede, podepíše smlouvu a paní pokladní mu vysází peníze do ruky. Tak to ale ve skutečnosti opravdu neprobíhá. V dnešní době mají účet v bance i děti na kapesné. U hotovostní půjčky vám zasíláme částku na Váš bankovní účet a vy ji využijete jakkoli budete potřebovat. Půjčka se může při řádném splácení obnovit a čerpat opakovaně.

Karta Cofidis

K půjčce v hotovosti Vám případně vydáme platební kartu Cofidis Mastercard s odměnami. Vy pak platíte kartou s nastaveným limitem dle naší smlouvy, klidně i opakovaně (je to revolvingový úvěr). Máte tak na kartě finanční rezervu pro případ potřeby stále po ruce. Navíc s kartou Cofidis Mastercard ušetříte nebo získáte jiné výhody při nákupech u některých partnerských obchodů.

Splátkový prodej

V obchodě si vyberete například novou pračku nebo skříň. Místo placení uzavřete smlouvu o půjčce. Zboží si rovnou odvezete a můžete jej hned používat. My peníze převedeme přímo prodejci, který Vám zboží prodal. Sami se rozhodnete, jestli si půjčíte celou částku, nebo část ceny zaplatíte a my Vám dodáme tolik, kolik chybí. Také se rozhodnete, jak rychle půjčku splatíte (počet měsíčních splátek), nebo jakou po jakých částkách můžete měsíčně splácet. Neúčtujeme Vám žádné poplatky za sjednání ani vedení půjčky. Můžete splatit i předčasně – nedáváme za to žádné postihy.

 Půjčku od nás dostanete na účet, nebo na kartu. Někdy za Vás rovnou zaplatíme zboží prodejci nebo eshopu.

iplatba

Také při nákupech v některých eshopech využijete naši půjčku. Když si vyberete nějaké zboží v internetovém obchodě, který podporuje iplatbu, můžete také místo placení jen uzavřít smlouvu o půjčce. Peníze za Vaše zboží posíláme přímo eshopu. Dokonce můžete půjčku čerpat opakovaně na stejném nebo jiném eshopu, podporujícím iplatbu. Smlouva se uzavírá jen poprvé, pak se díky ní dá platit bez dalšího schvalování a podepisování.

cofidis mastercard s odměnami

Mám zájem

Různé cesty

Jak vidíte, máte na výběr spoustu variant, jak získat schválenou půjčku. Záleží na Vašem záměru, jak ji chcete využít. Zda víte, že jde o jednorázovou záležitost, nebo plánujete pokrývat výkyvy rozpočtu průběžně. My jsme připraveni Vám vyhovět.

Test úvěrových pojmů – odpovědi

V testu úvěrových pojmů jste vybrali vaše odpovědi. Zjistěte si, co víte o půjčkách a úvěrech. Vyhodnoťte si vaše znalosti finančních pojmů.

7 min.
Rady

Test: jak se vyznáte v půjčkách?

V testu je osm důležitých pojmů, které souvisí s půjčkami. Zjistěte si, jak dobře úvěrům rozumíte. Po testu vás čeká vyhodnocení.

7 min.
Rady

SDÍLEJTE ČLÁNEK

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.