Superbrands a jiná ocenění

 

Czech superbrands 2018

Společnost Cofidis získala v roce 2018 prestižní ocenění Czech Superbrands a dostala se do společnosti zhruba 60 nejúspěšnějších značek na českém trhu.  

Superbrandrands je nejuznávanější celosvětově fungujícím programem hodnocení obchodních značek. Již přes 20 let identifikuje ve více než 90 zemích na základě identických kritérií nejlepší z nejlepších značek. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a vynikající pověsti na lokálním trhu.

Do programu se značky se nemohou přihlásit. Z databáze všech registrovaných obchodních značek výzkumná agentura Gfk zúží okruh kandidátů na základě známosti a preference značek. Konečné slovo má odborná komise tzv. Brand Council složená z profisionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a výzkumu.

Ocenění

Další ocenění

NEJLEPŠÍ ZÁKAZNICKÁ PÉČE 

Cofidis klade maximální důraz na kvalitu služeb a spokojenost klientů. Poskytování půjček probíhá tradičně na dálku a absenci osobního jednání s klientem se proto společnost snaží vynahradit prostřednictvím profesionálního zákaznického servisu. I díky tomu Cofidis získal ocenění Czech Contact Center Awards, kde společnost uspěla v soutěži o nejlepší zákaznickou péči. Celková spokojenost našich klientů se dlouhodobě pohybuje na úrovní 93 % (Cote Client 2017, n = 3500).

INDEX ODPOVĚDNÉHO ÚVĚROVÁNÍ od člověka v tísni

Cofidis patří podle nezávislého testu organizace Člověk v tísni mezi nejspolehlivější a netransparentnější finanční společnosti na trhu. Na konci roku 2018 obsadil celkově 3. místo ze 39 sledovaných subjektů v tzv. Indexu odpovědného úvěrování. Až za Cofidisem se umístilo mnoho tradičních bank a dalších konkurentů.

Zdroj: Člověk v tísni (2018)

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.