Získaná ocenění

Stříbrná koruna 2021

V roce 2021 získala společnost Cofidis ocenění Stříbrná koruna v kategorii Nebankovních úvěrů za svoji neúčelovou půjčku Cofiklasik. V tomto již 19. ročníku soutěže pořadí určuje Finanční akademie, kde jsou rovnoměrně zastoupeny různé skupiny hodnotitelů - zástupci akademické sféry, novináři, finanční poradci a konzultanti, zaměstnanci finančních institucí i státní správy. Každá profese totiž na finanční produkty nahlíží z různého úhlu pohledu a tomu odpovídají i charakteristiky vítězných produktů. Finanční akademie a FinTech akademie mají celkem téměř 400 členů a v čele stojí Rada Finanční akademie.

INDEX ODPOVĚDNÉHO ÚVĚROVÁNÍ OD ČLOVĚKA V TÍSNI 

Cofidis patří podle nezávislého testu organizace Člověk v tísni mezi nejspolehlivější a nejtransparentnější finanční společnosti na trhu. Na konci roku 2018 obsadil celkově 3. místo ze 39 sledovaných subjektů v tzv. Indexu odpovědného úvěrování. Až za Cofidisem se umístilo mnoho tradičních bank a dalších konkurentů. Tuto vysoce nastavenou laťku si Cofidis drží i v současnosti a v silné konkurence nebankovních ale i bankovních institucí se neustále drží mezi TOP 10 společnostmi.

NEJLEPŠÍ ZÁKAZNICKÁ PÉČE 

Cofidis klade maximální důraz na kvalitu služeb a spokojenost klientů. Poskytování půjček probíhá tradičně na dálku a absenci osobního jednání s klientem se proto společnost snaží vynahradit prostřednictvím profesionálního zákaznického servisu. I díky tomu Cofidis získal ocenění Czech Contact Center Awards, kde společnost uspěla v soutěži o nejlepší zákaznickou péči pro rok 2017. Celková spokojenost našich klientů se dlouhodobě pohybuje na úrovní 93 % (Cote Client 2022, n = 24 600).

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.