Společnost Cofidis

COFIDIS Česká republika

COFIDIS a.s. je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Nabízí především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry. V České republice COFIDIS poskytuje své finanční služby od roku 2004. Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí COFIDIS mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů.

Licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů od České národní banky získala společnost COFIDIS dne 16. 2. 2018.

Know-how

Společnost COFIDIS byla založena ve Francii v roce 1982. Původně vznikla proto, aby umožnila klientům nakupovat na splátky v zásilkové společnosti 3 Suisses. Postupem času začal COFIDIS více rozvíjet své aktivity a nabízet sortiment jednoduchých produktů pro širokou veřejnost.

Know-how, získané během více než 40 let, umožňuje společnosti i nadále nabízet jednoduché finanční produkty dostupné každému a zaručuje zákaznický servis na profesionální úrovni.

Držíme krok s dobou. Díky rozmanitým způsobům komunikace (telefon, internet, pošta, e-mail) máte volný a jednoduchý přístup k našim službám, kdykoliv potřebujete.

KONCERNOVÁ DEKLARACE: Společnost COFIDIS a.s. je součástí koncernu, jehož mateřskou společností (řídící osoba) je COFIDIS, akciová společnost se sídlem Villeneuve d´Ascq Cedex, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, PSČ 59866, Francouzská republika Identifikační číslo: 325 307 106 OR LILLE. Další informace o mateřské společnosti naleznete zde.

Co děláme?

Naše produkty a služby jsou jednoduché a transparentní. Revolvingový úvěr COFIDIS se přizpůsobí Vašim potřebám a v případě Vašeho zájmu jej můžete využívat opakovaně na základě jedné smlouvy.

Zájmy klienta jsou u nás vždy na prvním místě. Služby v oblasti půjček neustále zlepšujeme. Organizujeme si čas tak, aby Vám mohl sloužit co nejlépe. Náš tým vyvíjí maximální úsilí pro zabezpečení co nejkvalitnějších služeb.

COFIDIS je silná a pružná společnost, která projevuje svou dynamičnost týmovým duchem a prací, motivací a profesionalitou svých zaměstnanců.

Upozornění:
Naše společnost vystupuje ve smlouvách pod značkou COFIDIS a.s., nikoliv COFIDI, CODIFIS, COFFIDIS, CIFIDIS, COFIDISK či jinými názvy.

Upozorňujeme klienty, že informace o společnosti Cofidis a našich produktech zveřejněné na jiných webových stránkách než www.cofidis.cz nemusí být pravdivé. V případě pochybností se prosím informujte telefonicky či mailem přímo u společnosti Cofidis.

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.