Tiskové centrum

Vítejte v tiskovém centru COFIDIS. Naleznete zde přehled tiskových zpráv a tiskové informace o společnosti COFIDIS pro média. Nezapomeňte se přihlásit k odběru COFIDIS newsletteru na stránce COFIDIS newsletter.

Odebírat RSS

 

Kontakt pro média:

Martin Suchánek

martin.suchanek@intensity.cz

  • Šek v celkové hodnotě sto tisíc korun věnovala společnost Cofidis organizaci Dejme dětem šanci, která pomáhá dětem z dětských domovů. Příspěvek, který Cofidis této organizaci věnoval, je výsledkem interní skupinové výzvy „Move Together“, během které zaměstnanci sbírali nachozené a naběhané kilometry.

  • Češi jsou při výběru nového auta obezřetní. Do jednoho měsíce si vybere auto pouze polovina z nich, ostatní si dávají na čas. Více než desetina lidí si auto vybírá dokonce déle než půl roku. Nejdůležitější roli hraje při výběru ojetiny cena, podle které auto vybírá 80 % lidí. Jen o něco méně se ale lidé zajímají také o najeté kilometry, spotřebu a historii vozu. Férové jednání ze strany prodejce je důležité pro dvě třetiny dotazovaných. Vyplývá to z průzkumu společnosti Cofidis mezi 550 respondenty.

  • Nákupní chování Čechů zaznamená každý rok řadu změn a letos se jednalo vzhledem k mimořádné situaci o období opravdu výjimečné. Velká část obchodů se přesunula z kamenných provozoven do e-shopů, mnozí si poprvé vyzkoušeli inovativní platební metody nebo nové možnosti doručování zboží. Změnila koronavirová krize nákupní zvyklosti Čechů?

  • Poslední rok pořádání velkolepých svatebních oslav příliš nepřál. Nyní však již svítá naděje, že by se vše mohlo pomalu vrátit do „normálu“. Pokud vaše láska přežila koronavirovou krizi, a to i možná přes několik odkladů dne D, určitě o to více stojíte o perfektní svatbu se vším všudy. Jak na to, aby vaše vysněná veselka dopadla na výbornou a přitom nezruinovala rodinný rozpočet na několik let dopředu?

  • Ne každý si dnes může pořídit vlastní bydlení, někdo dokonce z různých důvodů po vlastní nemovitosti ani netouží. Řešením je tak pro mnohé nájemní bydlení. I v pronajatém bytě by se ale každý chtěl bezesporu cítit „jako doma“. Ne vždy je to ale jednoduché. Úpravy, opravy a rekonstrukce v pronajatém bytě mají svá pravidla, kterými se musí řídit jak pronajímatel, tak i nájemce.

Archiv tiskových zpráv

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.