Tiskové centrum

Vítejte v tiskovém centru COFIDIS. Naleznete zde přehled tiskových zpráv a tiskové informace o společnosti COFIDIS pro média. Nezapomeňte se přihlásit k odběru COFIDIS newsletteru na stránce COFIDIS newsletter.

Odebírat RSS

  • Začátek nového roku je vždy plný předsevzetí a plánů, které ale často nevyjdou úplně podle představ. Aktuální průzkum společnosti Cofidis ukázal, že i přes současný ekonomický růst považuje polovina Čechů za největší překážku ve splnění svých plánů nedostatek peněz. Mezi další bariéry uvádějí lidé nejčastěji nedostatek času a rodinné či pracovní povinnosti. Naopak jen pětina lidí tvrdí, že jim ve splnění plánů nic nebrání.

  • Do Vánoc zbývá necelý měsíc a nápor na naše peněženky je tak doslova na spadnutí. Za dárky, výzdobu a všechno ostatní utratí navíc většina z nás podstatně víc, než si původně představovala a nakonec bohužel ani neví, za co to skutečně bylo. Pojďte na to letos chytře a vyhněte se nepříjemnému novoročnímu procitnutí z prázdné peněženky.

  • V průběhu programu 17. ročníku konference Call Centra byly vyhlášeny výsledky 4. ročníku soutěže kontaktních center Czech Contact Center Award. Společnost COFIDIS, která se soutěže letos účastnila poprvé, v ní získala hned dvě ocenění. Třetí místo v kategorii Inbound a stejnou příčku v kategorii Zvláštní projekty. O výsledcích rozhodovala sedmičlenná porota odborníků, letos za předsednictví Ludmily Černé (Dimension Data).

  • Konsolidace půjček je mezi Čechy stále oblíbenějším způsobem optimalizace dluhů. Aktuálně ji zvažuje téměř 60 % lidí s dvěma a více finančními závazky. Klasická konsolidace individuálních dluhů ale naráží na své limity, protože většina Čechů nemá více půjček, které by mohla konsolidovat. Finanční společnosti proto nabízejí možnost sjednotit do jedné půjčky partnerů nebo celé rodiny.

  • Půjčit si peníze na něco, co nutně potřebujeme nebo po čem toužíme, není v dnešní době nijak ojedinělé ani složité. Pořád ale platí, že při výběru společnosti, která vám poskytne úvěr, je třeba být obezřetný. Nicméně existují i situace, které jsou opředené mýty a Češi se jich mnohdy obávají zbytečně. Připravili jsme pro Vás výběr těch nejčastějších.

Archiv tiskových zpráv

Klientská zóna
810 700 810
810 700 810

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.