Tiskové centrum

Vítejte v tiskovém centru COFIDIS. Naleznete zde přehled tiskových zpráv a tiskové informace o společnosti COFIDIS pro média. Nezapomeňte se přihlásit k odběru COFIDIS newsletteru na stránce COFIDIS newsletter.

Odebírat RSS

 

Kontakt pro média:

Martin Suchánek

martin.suchanek@intensity.cz

  • Léto se sice nezadržitelně chýlí ke konci, ale pokud máte ještě několik dnů či týdnů volna, můžete je zkusit strávit třeba v sedle kola. Dovolená na kole je totiž stále populárnější a cyklotrasy nejen u nás rostou jako houby po dešti. Ať už plánujete cyklodovolenou přes hory i lesy nebo se chcete kochat výhledem na krajinu po rovinatých cyklostezkách, výběr správného kola je základ. Zde je několik tipů, jak najít to správné právě pro vás.

  • Téměř 70 % Čechů vždy informovalo svého partnera či partnerku o svých půjčkách a třetina párů spolu dokonce úvěr sdílí. Případné zatajení se týká nejčastěji menších částek do 50 tisíc korun, takový úvěr zamlčela téměř čtvrtina dotázaných. Nejčastějším důvodem k zatajení půjčených financí jsou obavy z nesouhlasu partnera či partnerky. Vyplývá to z průzkumu úvěrové společnosti Cofidis mezi 525 respondenty.

  • Prázdniny jsou za dveřmi. Chystáte se na dovolenou autem k moři? Plánujete road trip po krásách české krajiny nebo dokonce velkou poznávací cestu za hranicemi? Pak je na čase důkladná kontrola vašeho vozu. Závada na autě vás totiž může stát nejen několik zbytečně promarněných prázdninových dní, ale také dost nervů a nemalé peníze. Pokud vaše auto dosluhuje, ale doposud jste otáleli s pořízením nového, možná je na čase zjistit si pár informací a tipů.

  • Společnost COFIDIS získala dne 16. 2. 2018 od České národní banky licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů

  • Možná byl letošní Valentýn pro některé z vás dnem, na který jste dlouho čekaly. Vaše drahá polovička nakráčela s kyticí rudých růží do nejluxusnější restaurace ve městě, aby před vámi poklekla a před zraky překvapených hostů pronesla onu mystickou větu: „Vezmeš si mě?“ Nato vyndala z kapsy svého slušivého obleku černou sametovou krabičku, která neobsahovala nic jiného než prsten s briliantem velikosti vlašského ořechu. Vy jste utřela slzu z té nečekané události a rozčísla napětí v prostoru svým ANO. Všichni kolem začali tleskat, utírat slzy dojetí a bouchat na vaši počest šampaňské…

Archiv tiskových zpráv

Klientská zóna
810 700 810
810 700 810

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.