Cofidis spouští konsolidaci půjček se zvýhodněním pro partnery

Výhodnější pro manžele i partnery
Po úspěchu loni uvedené Partnerské půjčky jde o další novinku od Cofidisu určenou primárně pro manželské i ostatní páry. Žadatelé mají díky Partnerské konsolidaci možnost dosáhnout u Cofidisu na úrok až o 2 % nižší než v případě, kdyby u stejného poskytovatele žádali o standardní konsolidaci sami jako jednotlivci. Ke schválení partnerské konsolidace jsou zapotřebí dva lidé, kteří žijí ve společné domácnosti. Konsolidovat lze úvěry obou partnerů najednou.

Konsolidace bez poplatků
V rámci Partnerské konsolidace je možné konsolidovat úvěry, kreditní karty i kontokorenty a leasingy, vše bez poplatků za sjednání a vedení úvěru. Současná nabídka umožnuje sjednotit půjčky do maximální výše 1 000 000 korun s dobou splácení až 120 měsíců.

Více peněz na sny a plány
Cofidis začal nabízet Partnerskou konsolidaci již před několika měsíci pro své současné klienty. Nyní již může o konsolidaci zažádat u Cofidisu kdokoliv. „Manželské páry nebo partneři stále častěji zvažují partnerské úvěry včetně Partnerské konsolidace, v rámci které mohou sjednotit více úvěrů najednou a díky tomu ušetřit více peníze celé rodině,“ říká Cyril Křůpala, obchodní a marketingový ředitel společnosti Cofidis. „K Partnerské konsolidaci také nabízíme možnost čerpat až 50 000 Kč nad rámec sloučených úvěrů,“ dodává Křůpala.

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.