Cofidis spouští konsolidaci půjček se zvýhodněním pro partnery

Výhodnější pro manžele i partnery
Po úspěchu loni uvedené Partnerské půjčky jde o další novinku od Cofidisu určenou primárně pro manželské i ostatní páry. Žadatelé mají díky Partnerské konsolidaci možnost dosáhnout u Cofidisu na úrok až o 2 % nižší než v případě, kdyby u stejného poskytovatele žádali o standardní konsolidaci sami jako jednotlivci. Ke schválení partnerské konsolidace jsou zapotřebí dva lidé, kteří žijí ve společné domácnosti. Konsolidovat lze úvěry obou partnerů najednou.

Konsolidace bez poplatků
V rámci Partnerské konsolidace je možné konsolidovat úvěry, kreditní karty i kontokorenty a leasingy, vše bez poplatků za sjednání a vedení úvěru. Současná nabídka umožnuje sjednotit půjčky do maximální výše 1 000 000 korun s dobou splácení až 120 měsíců.

Více peněz na sny a plány
Cofidis začal nabízet Partnerskou konsolidaci již před několika měsíci pro své současné klienty. Nyní již může o konsolidaci zažádat u Cofidisu kdokoliv. „Manželské páry nebo partneři stále častěji zvažují partnerské úvěry včetně Partnerské konsolidace, v rámci které mohou sjednotit více úvěrů najednou a díky tomu ušetřit více peníze celé rodině,“ říká Cyril Křůpala, obchodní a marketingový ředitel společnosti Cofidis. „K Partnerské konsolidaci také nabízíme možnost čerpat až 50 000 Kč nad rámec sloučených úvěrů,“ dodává Křůpala.

Klientská zóna
810 700 810
810 700 810

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.