Cofidis zlevňuje úvěry, na nižší úrok a vyšší částku dosáhnou Češi díky partnerským půjčkám

Z posledních průzkumů společnosti Cofidis vyplynulo, že Čechům dává největší smysl úvěr na bydlení, vybavení domácnosti, pořízení automobilu či domácích spotřebičů. Nejčastější a zároveň nejsmysluplnější úvěry jsou na komodity, které lze dlouhodobě využívat a většinou jsou určené pro sdílení párem či celou rodinou. „Právě pro tuto cílovou skupinu jsme připravili partnerské půjčky, které umožní zrealizovat rodinné plány za výhodnějších podmínek,“ říká Cyril Křůpala, obchodní a marketingový ředitel společnosti Cofidis.

Oproti standardnímu spotřebitelskému úvěru u stejného poskytovatele je v případě partnerské půjčky úroková sazba výhodnější v průměru o 26 %. Výhodou partnerské půjčky je zároveň rozložení míry zodpovědnosti a snížení rizika neschopnosti splácet.

Pro partnery i manžele
Dle statistiky sčítání lidu z roku 2011 žije přes 40 % mužů a žen ve svazku manželském. Stále početnější jsou také páry, které žijí ve společné domácnosti, ale nejsou oficiálně sezdáni. Právě pro tyto skupiny připravil Cofidis tzv. „Partnerskou“ půjčku. Ta je ideální pro sdílené projekty, rekonstrukci domácnosti či pořízení auta. Zažádat si o ni mohou společně dva lidé žijící ve společné domácnosti a určena je především pro manžele a partnery.

Partnerská půjčka nabízí možnost dosáhnout na částku až o 19 % vyšší oproti standardnímu spotřebitelskému úvěru u Cofidisu. Díky partnerské půjčce si lze půjčit například 120 tisíc korun se zvýhodněným úrokem ve výši 9,9 %.

Řešení pro novomanžele
Ještě výhodnější úvěrové podmínky jsou připraveny pro novomanžele, od jejichž sňatku uplynuly nejvýše dva roky. Ti si mohou v Cofidisu vzít Novomanželskou půjčku například na částku 200 tisíc korun se sníženým úrokem 8,6 %. „Každoročně uzavře v Česku sňatek přibližně 45 tisíc párů, kteří spolu většinou sdílí domácnost, plánují její plné vybavení, založení rodiny, rekonstrukci či koupi rodinného vozu. Právě pro tuto skupinu je určena Novomanželská půjčka od Cofidisu,“ uzavírá Cyril Křůpala.

Kam dál? Vyberte si z úvěrových produktů:

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.