Iplatba je rok na trhu, zvýšila počet zákazníků třetině partnerských e-shopů

Rychlost a pohodlí. To je hlavní motivace nákupu zákazníků e-shopů. Nízká administrativní zátěž a možnost rozšíření služeb pro zákazníky, to jsou zase nejdůležitější požadavky internetových prodejců.

„Iplatba je produkt, který byl vytvořen tak, aby všem těmto kritériím plně vyhovoval,“ říká Zbyněk Rychtář, manažer pro obchodní spolupráci společnosti Cofidis.

Jeho slova potvrzují i zástupci z řad e-shopů, kteří Iplatbu využívají. „Iplatba je opravdu jednoduché a rychlé řešení, které pro zákazníky představuje minimum administrativy a pohodlný způsob online nakupování,“ říká Ondřej Liška, marketingový ředitel internetového obchodu Levneelektro.cz.

Iplatba zvýšila během jednoho roku počet zákazníků třetině partnerských firem, které ji využívají. Zároveň přinesla další produkt do portfolia splátkových produktů v e-shopech.

„Iplatbu jako možnost splátkového prodeje nabízíme na našem e-shopu ke spokojenosti zákazníků. Věříme, že i s rostoucím trendem důvěry klientů v nákupy na internetu a jejich online úhradami bude mít i tento pohodlný způsob platby stále větší význam,“ říká Martin Strouhal, ředitel společnosti Sunnysoft s.r.o.

V nejbližším období se bude iplatba rozvíjet, přičemž důraz bude nadále kladen na rychlost, jednoduchost a nízkou administrativu. „Chceme i nadále získat zákazníky našim stávajícím i novým partnerským e-shopům a současně iplatbu nabízet i jako tzv. úvěrovou peněženku, tzn. s možností jednoduchého financování dalších nákupů v rámci partnerských e-shopů. V praxi jsou tak další nákupy s iplatbou zaplaceny na pár kliknutí“ dodává Zbyněk Rychtář z Cofidisu.

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.