Se službami společnosti COFIDIS je dlouhodobě spokojeno přes 90 % klientů

Přes 90 % klientů považuje COFIDIS za známou a moderní společnost se službami na profesionální úrovni. Celých 98 % klientů je spokojeno s operátory zákaznického servisu, 94 % z nich je dokonce velmi spokojeno. Zákazníci jsou nejvíce spokojeni s profesionálním jednáním zaměstnanců COFIDISu a se srozumitelností poskytnutých informací, velmi si cení také osobního přístupu, a to i při řešení nestandardních situací.

Přes tři čtvrtiny klientů by COFIDIS určitě doporučilo svým známým. U úvěrů od COFIDISu by zákazníci vyzdvihli jednoduchost a rychlost vyřízení, oceňují také komunikaci na dálku, která jim dává prostor prostudovat si smlouvy, smluvní podmínky a vše si důkladně promyslet v pohodlí domova.

Dále jsou klienti velmi spokojeni s přehledným a srozumitelným výpisem z účtu, na kterém mají uvedeny veškeré informace o své půjčce. Výpis je klientovi zasílán zdarma a to i v případě, že klient požádá o duplikát.

Na přehlednost a srozumitelnost smluv, smluvních podmínek i výpisů z účtu klade společnost COFIDIS velký důraz a zdokonalování svých služeb se věnuje neustále. Také proto se společnost COFIDIS umístila nejlépe mezi nebankovními společnostmi v letošním nezávislém průzkumu společností Člověk v tísni o.p.s. a SOS Sdružení obrany spotřebitelů, které analyzovaly právě smluvní podmínky jednotlivých společností.

„Velmi si vážíme projevené přízně a pozitivního hodnocení našich zákazníků,“ říká Ing. Olga Moradiellos, marketingová ředitelka společnosti COFIDIS, a dodává: „I nadále budeme usilovat o zvyšování úrovně našich služeb tak, aby s nimi mohli být v budoucnu spokojeni všichni naši klienti.“

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.