Silniční maraton Krušnoton letos s Cofidisem

Tepličtí pořadatelé nyní připravují již 4. ročníku Krušnotonu. Letos si ale kladou si neskromný cíl - nabídnout cyklistům, jejich přátelům a divákům zážitky co nejvíce podobné těm, které lze zažít přímo na Tour de France. Jistěže není možné do České republiky přenést atmosféru nejlepšího světového podniku, ale přiblížit se k ní Krušnoton může pokusit.  Sportovně náročné trasy, krásná horská krajina a komfort a bezpečí závodníků na trati by se mohly nejslavnějšímu cyklistickému závodu alespoň přiblížit.

 „V rámci podpory české cyklistiky chceme navázat na aktivity poháru Cofidis Cup a v případě teplického Krušnotonu nabídnout akci pro široký okruh zájemců a příznivců, říká k podpoře tohoto závodu Marie Slepánková, marketingový specialista společnosti Cofidis, a dodává: „Chceme aktivitu rodinnou, od malých dětí, přes rodiče, cyklisty hobby až po závodníky. Chceme, aby akce oslovila přímé účastníky v regionu, amatérské cyklisty celostátně a závodníky mezinárodně a měla tak dopad lokální a v médiích i celostátní. Nic takového se zatím v České republice nepořádalo, ale věříme, že koncepce Krušnotonu tomu jde vstříc.“

Krušnoton je otevřený všem včetně dětí a není nic snazšího, než se na něj přihlásit na www.krusnoton.cz, kde lze nalézt i všechny údaje o maratonu. 

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.