Splňte si vaše plány výhodněji ve dvou

S příchodem jara představuje Cofidis, poskytovatel transparentních úvěrů, nový produkt – tzv. „Partnerskou“ půjčku. Díky ní si můžete ve dvou splnit vaše společné plány za výhodnějších podmínek, než pokud byste se rozhodli vzít si půjčku jen jako jeden z páru. Partnerská půjčka nabízí nejen možnost půjčit si vyšší částku, než je tomu u klasického spotřebitelského úvěru, ale především jejím prostřednictvím dosáhnete u Cofidisu na nižší úrok, a to v průměru o 26 %. Partnerská půjčka nabízí například 120 tisíc korun se zvýhodněnou roční sazbou 9,9 %.

Partnerská půjčka je primárně určena pro manžele či partnery. „Ke schválení partnerské půjčky jsou zapotřebí dva lidé, kteří žijí ve společné domácnosti. Pokud oba splní veškeré podmínky, které jsou nutné i v případě standardního spotřebitelského úvěru, a zároveň bydlí spolu, partnerská půjčka jim bude schválena,“ vysvětluje Cyril Křůpala, obchodní a marketingový ředitel Cofidisu.

Půjčku nejen na rekonstrukci či nové auto si můžete sjednat přes přehledné internetové stránky www.cofidis.cz nebo přes telefonní linku 800 700 810, kde vám budou k dispozici vyškolení telefonní operátoři. 

 

 

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.