Společnost COFIDIS bodovala v prestižní soutěži kontaktních center Czech Contact Center Award

V průběhu programu 17. ročníku konference Call Centra byly vyhlášeny výsledky
4. ročníku soutěže kontaktních center Czech Contact Center Award. Společnost COFIDIS, která se soutěže letos účastnila poprvé, v ní získala hned dvě ocenění. Třetí místo v kategorii Inbound a stejnou příčku v kategorii Zvláštní projekty. O výsledcích rozhodovala sedmičlenná porota odborníků, letos za předsednictví Ludmily Černé (Dimension Data). 

Soutěže se účastnila kontaktní centra z různých oborů. Jejím smyslem bylo nejen porovnání projektů z oblasti hlasové komunikace, ale též si kladla za cíl ocenit kvalitní práci v kontaktních centrech a posilovat tak image oboru.

„Máme radost, že se soutěže Czech Contact Center Award účastní stále více subjektů, které tak ukazují odborné veřejnosti kvality své práce a přispívají ke kultivaci trhu,“ říká Tomáš Hájek, výkonný ředitel pořadatelské asociace ADMEZ.

Letošní soutěž proběhla ve čtyřech kategoriích a porota udělila celkem 11 medailových ocenění. Hned dvě získal COFIDIS. Při dnešním dvojím tlaku, kdy jsme z jedné strany nuceni snižovat provozní náklady a z druhé zlepšovat služby a spokojenost klientů, bude hrát významnou roli nalezení vhodné rovnováhy mezi lidským prvkem a technologií. Dvě ocenění hned při naší první účasti v soutěži proto považuji za velký úspěch, obzvlášť v konkurenci tolika zajímavých projektů," uvedl Radek Bögi, ředitel zákaznického oddělení společnosti COFIDIS.  

Konference Call Centra, jež je klíčovou akcí na trhu kontaktních center, letos proběhla již posedmnácté. Rekordní počet cca 260 účastníků byl svědkem různých pohledů na budoucnost oboru, který je na jedné straně hodně ovlivňován technologiemi, ale současně je závislý na kvalitní lidské práci. Společnost COFIDIS byla jedním z partnerů konference.

Kateřina Kudrnová ze společnosti COFIDIS přebírá cenu za třetí místo v kategorii Zvláštní projekty.

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.