V čele nového vlastníka společnosti COFIDIS stojí jedna z největších bank Francie

 „Realizace transakce bude znamenat další významné posílení naší společnosti. Vnímáme ji jako velmi zajímavou příležitost pro další růst a rozvoj našich aktivit,“ komentuje transakci generální ředitelka společnosti COFIDIS Česká republika Valérie Richet Wuillaume a dodává: „Nový majoritní vlastník představuje pro naše klienty kromě silného zázemí nově také bankovní záruky.“

Pro nového vlastníka v čele s bankou Crédit Mutuel, která se řadí mezi přední evropské banky, je nové spojení příležitostí pro další rozvoj v oblasti retailového bankovnictví. Její snahou bude podporovat rozvoj COFIDISu ve Francii a v Evropě a zužitkovat součinnost mezi oběma skupinami. Crédit Mutuel je součástí jedné z nejvýznamnějších francouzských bankovních skupin Crédit Mutuel–CIC, která má 3389 poboček a  v roce 2007 vykázala čistý zisk 2.161 miliard eur.

3 Suisses International je mezinárodní skupina, která sdružuje společnosti specializující se na prodej produktů a finančních služeb poskytovaných na dálku. Působí ve 14 zemích světa a v roce 2007 dosáhla obratu 3,5 miliardy eur.

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.