8 důvodů, proč chtít online půjčku u společnosti Cofidis

Podívejte se na výhody, které online půjčka oproti klasickým půjčkám na pobočce přináší. Žádná banka vám nepůjčí tak pohodlně a rychle.

1. Šetříte čas - podání žádosti vám zabere přibližně 15 minut a nemusíte nikde čekat fronty.

2. Nejste závislí na místě ani provozních hodinách - půjčit si můžete prakticky odkudkoliv a ve kteroukoliv denní dobu, ať už je to z pohodlí vašeho domova, nebo z dovolené v zahraničí.

3. Úvěrové produkty mezi sebou můžete snadno porovnávat - díky úvěrové kalkulačce si doma hravě spočítáte, jaká půjčka je pro vás ta pravá.

4. Ke sjednání vám stačí občanský průkaz, bankovní účet a telefon.

5. Pro vaše rozhodování jsou u každé kalkulačky úvěru k dispozici související dokumenty. Vzory smlouvy, obchodní podmínky, pojistné podmínky a další dokumenty, reklamační řád a podobně. 

6. Při vyplňování nezávazného dotazníku online půjčky máte k dispozici klientskou podporu na telefonu, e-mailu či živém chatu.

7. Online půjčka v Cofidisu je transparentní - vždy uvádíme veškeré parametry úvěru tak, jak je nakonec budete mít ve smlouvě. Nic před vámi neskrýváme!

8. Předběžné vyhodnocení půjčky máte k dispozici do několika vteřin - ihned víte, zda byla vaše půjčka zamítnuta či předběžně schválena. Průběh vyřízení půjčky samotné zabere jen pár dní.

Klientská zóna
810 700 810
810 700 810

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.