SOUTĚŽ O ZÁJEZD DO FRANCIE NA NEJSLAVNĚJŠÍ CYKLISTICKÝ ZÁVOD

Již více jak 20 let podporujeme profesionální cyklistickou stáj, která nese jméno naší společnosti. Naši cyklisté se pravidelně účastní nejslavnějších závodů.

Nyní můžete zažít atmosféru toho nejslavnějšího na vlastní kůži. Vítěz soutěže projede na alegorickém voze týmu Cofidis závěrečnou etapu Tour de France, která končí v Paříži na Champs-Élysées.

Termín zájezdu je 17. až 19. 7. 2021 a v rámci výhry jsou letenky, ubytování, transfery a stravování. S vítězem pojede jako doprovod zástupce společnosti Cofidis.  

Do soutěže se zapojí každý, kdo v době konání soutěže (od 23. 6. do 30. 6. 2021) označí „like“ soutěžní příspěvek na Facebooku a napíše k němu komentář s tipem na nejoblíbenější místo pro výlety na kole.

Ze soutěžících vylosujeme 1. 7. 2021 jednoho vítěze.

O CO SOUTĚŽÍME?

Cena: Třídenní zájezd pro jednu osobu na Tour de France s účastí na alegorickém voze Cofidis v rámci 21. etapy (CHATOU - PARIS CHAMPS-ÉLYSÉES). Součástí výhry jsou letenky, ubytování, transfery a stravování. 

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

 PROFESIONÁLNÍ TÝM COFIDIS 

Team Cofidis dnes již patří mezi tradiční francouzské cyklistické stáje a pravidelné účastníky závodů World Tour. Poprvé se cyklisté Cofidisu zúčastnili francouzské Tour v roce 1997 a od té doby nechyběli na startu ani jednoho ročníku.

Mezi známé tváře, které v minulosti závodily v barvách Cofidisu, patří David Millar a Stuart O’Grady. Současným lídrem týmu je italský spurtér Elia Viviani.

 

 KARAVANA COFIDIS

Každý rok urazí karavana Cofidis na závodech, kterých se účastní náš tým, přes 9 000 km a její členové rozdají fanouškům přes 300 tisíc dárků. Karavana tradičně projíždí celou závodní trať před startem etapy a umožním jejím členům zažít atmosféru závodu z první ruky. Zároveň přihlížejícím divákům přináší zábavu, hudbu a suvenýry týmu. 

Caravane Cofidis Cyclisme

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.