SOUTĚŽ O ZÁJEZD DO FRANCIE NA NEJSLAVNĚJŠÍ CYKLISTICKÝ ZÁVOD

Již více jak 20 let podporujeme profesionální cyklistickou stáj, která nese jméno naší společnosti. Naši cyklisté se pravidelně účastní nejslavnějších závodů.

Nyní můžete zažít atmosféru toho nejslavnějšího na vlastní kůži. Vítěz soutěže projede na alegorickém voze týmu Cofidis jednu z nejatraktivnějších etap celého závodu, která vede přes známé lyžařské středisko Val-d'Isère a její cíl je v nadmořské výšce 2113 metrů.

Termín zájezdu je 25. až 27. 7. 2019 a v rámci výhry jsou letenky, ubytování, transfery a stravování. S vítězem pojede jako doprovod zástupce společnosti Cofidis.  

Do soutěže se zapojí každý, kdo nakoupí od 1. 6. do 23. 6. 2019 s Pagodilem v jakékoli prodejně Intersport. Ze soutěžících vylosujeme 3 vítěze, které zveřejníme 25. 6. 2019. 

O CO SOUTĚŽÍME?

První cena: Třídenní zájezd pro jednu osobu na Tour de France s účastí na alegorickém voze Cofidis v rámci atraktivní horské etapy Saint-Jean-de-Maurienne – Tignes (součástí výhry jsou letenky, ubytování, transfery a stravování), powerbanka a klíčenka Cofidis  

Druhá cena: Sportovní taška, rychleschnoucí ručník, nátepník a klíčenka Cofidis

Třetí cena: Sportovní tričko Cofidis, nátepník a klíčenka Cofidis  

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

 PROFESIONÁLNÍ TÝM COFIDIS 

Team Cofidis dnes již patří mezi tradiční francouzské cyklistické stáje a pravidelné účastníky závodů World Tour. Poprvé se cyklisté Cofidisu zúčastnili francouzské Tour v roce 1997 a od té doby nechyběli na startu ani jednoho ročníku.

Cofidis si v historii připsal celkem 10 etapových vavřínů, na vítěze etapy ve slavném francouzském závodě ale tým čeká již přes deset let. Poslední úspěch zaznamenal Sylvain Chavanel v roce 2008.

Mezi další známé tváře, které v minulosti závodily v barvách Cofidisu, patří David Millar a Stuart O’Grady. Současným lídrem týmu je francouzský spurtér Nacer Bouhanni.

 

 KARAVANA COFIDIS

Každý rok urazí karavana Cofidis na závodech, kterých se účastní náš tým, přes 9 000 km a její členové rozdají fanouškům přes 300 tisíc dárků. Karavana tradičně projíždí celou závodní trať před startem etapy a umožním jejím členům zažít atmosféru závodu z první ruky. Zároveň přihlížejícím divákům přináší zábavu, hudbu a suvenýry týmu. 

Caravane Cofidis Cyclismecaravane Cofidis Cyclisme

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.