Hrajte o zájezd do Francie na nejslavnější cyklistický závod

Již více jak 20 let podporujeme profesionální cyklistickou stáj, která nese jméno naší společnosti. Naši cyklisté se pravidělně účastní nejslavnějších závodů.

Soutěž je ukončena!

Děkujeme za vaši účast v soutěži a odeslání odpovědí. V případě výhry vás budeme kontaktovat. 

 PROFESIONÁLNÍ TÝM COFIDIS 

Team Cofidis dnes již patří mezi tradiční francouzské cyklistické stáje a pravidelné účastníky závodů World Tour. Poprvé se cyklisté Cofidisu zúčastnili francouzské Tour v roce 1997 a od té doby nechyběli na startu ani jednoho ročníku.

Cofidis si v historii připsal celkem 10 etapových vavřínů, na vítěze etapy ve slavném francouzském závodě ale tým čeká již přes deset let. Poslední úspěch zaznamenal Sylvain Chavanel v roce 2008.

Mezi další známé tváře, které v minulosti závodily v barvách Cofidisu, patří David Millar a Stuart O’Grady. Současným lídrem týmu je francouzský spurtér Nacer Bouhanni.

 

 KARAVANA COFIDIS

Každý rok urazí karavana Cofidis na závodech, kterých se účastní náš tým, přes 9 000 km a její členové rozdají fanouškům přes 300 tisíc dárků. Karavana tradičně projíždí celou závodní trať před startem etapy a umožním jejím členům zažít atmosféru závodu z první ruky. Zároveň přihlížejícím divákům přináší zábavu, hudbu a suvenýry týmu. 

Caravane Cofidis Cyclismecaravane Cofidis Cyclisme
Klientská zóna
810 700 810
810 700 810

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.