Vše o našich úvěrech

Produkty COFIDIS jsou transparentní a férové. V našich produktech totiž nenajdete žádné skryté poplatky, výjimky nebo výluky. Uvádíme vždy celkové náklady a podmínky úvěrů se během času nemění. Zůstávají takové, jaké máte ve smlouvě.

Úvěr

Spotřebitelské úvěry mohou být poskytovány jako účelové nebo jako neúčelové. V případě účelového typu úvěru musíte vždy předem uvést, na jakou konkrétní věc budou finanční prostředky získané z úvěru použity, a toto také později doložit. U neúčelového úvěru nezáleží na tom, k čemu finanční prostředky použijete. Vyřízení neúčelového úvěru bývá velmi rychlé a vyžaduje minimální administrativu.

Cofidis poskytuje následující typy úvěrů: Partnerská půjčka Půjčka pro jednotlivce 

Jedná se o úvěr s pevně stanovenou dobou splácení (umoření) jistiny, který splácíte pravidelnými měsíčními splátkami. Doba splácení tohoto úvěru může být stanovena v rozmezí 12 až 120 měsíců. Zápůjční úroková sazba je pevně stanovena na celou dobu splácení jistiny. Přesný počet měsíčních splátek, včetně jejich výše je uveden ve Vaší smlouvě o spotřebitelském úvěru. Řádné hrazení splátek dle Vaší smlouvy o spotřebitelském úvěru zaručuje splacení celkové výše spotřebitelského úvěru. Tento typ úvěru je poskytován jako neúčelový úvěr.

Pojištění půjčky
Žádné skryté poplatky
Garantujeme stálý úrok
Flexibilní půjčka

Flexibilní půjčka je zvláštní druh úvěru. Můžeme ji přirovnat k půjčce, která se stále obnovuje, protože tento úvěr je sjednán na dobu neurčitou. S každou uhrazenou měsíční splátkou zvyšujete dostupnou částku, kterou si z vám přiděleného úvěrového limitu příště můžete znovu půjčit, a to bez vyřizování jakýchkoliv formalit.

Řádné hrazení splátek dle Vaší smlouvy o spotřebitelském úvěru zaručuje splacení celkové výše spotřebitelského úvěru, avšak splacením celkové výše spotřebitelského úvěru nedochází k ukončení smlouvy o spotřebitelském úvěru. Zápůjční úroková sazba je stanovena fixní.  Tento typ úvěru je poskytován jako neúčelový úvěr.

Schválení do 24 hodin
Možnost předčasného splacení
Opakovaná čerpání
Splátkový prodej

Vyberte si zboží a s prodejcem se domluvte na výši platby v hotovosti a počtu splátek. Po předložení požadovaných dokladů a sepsání žádosti se přímo na místě dozvíte, jestli je Váš úvěr schválen. Splátkový prodej je jednoduchý způsob, jak nakoupit bez hotovosti v prodejnách obchodních partnerů společnosti COFIDIS.

Cofidis poskytuje dva typy úvěrů určených pro splátkový prodej. Prvním typem je splátkový prodej formou vázaného spotřebitelského úvěru. Jedná se o úvěr s pevně stanovenou dobou splácení (umoření) jistiny, který splácíte pravidelnými měsíčními splátkami. Doba splácení tohoto úvěru může být stanovena v rozmezí 5 až 72 měsíců. Zápůjční úroková sazba je pevně stanovena na celou dobu splácení jistiny. Přesný počet měsíčních splátek, včetně jejich výše je uveden ve Vaší smlouvě o spotřebitelském úvěru. Řádné hrazení splátek dle Vaší smlouvy o spotřebitelském úvěru zaručuje splacení celkové výše spotřebitelského úvěru. Tento typ úvěru je poskytován jako účelový úvěr. Jedná se například o náš produkt iplatba, který používají české eshopy.

Druhým typem je splátkový prodej formou revolvingového úvěru, tj. spotřebitelského úvěru sjednaného na dobu neurčitou. S každou uhrazenou měsíční splátkou zvyšujete dostupnou částku, kterou si z vám přiděleného úvěrového limitu příště můžete znovu půjčit, a to bez vyřizování jakýchkoliv formalit. Řádné hrazení splátek dle Vaší smlouvy o spotřebitelském úvěru zaručuje splacení celkové výše spotřebitelského úvěru, avšak splacením celkové výše spotřebitelského úvěru nedochází k ukončení smlouvy o spotřebitelském úvěru. Zápůjční úroková sazba je stanovena fixní. Tento typ úvěru je poskytován jako neúčelový úvěr.

Jednoduchost
Žádné poplatky
Důvěra
Konsolidace

Jedná se o úvěr, jehož účelem je sloučení Vašich stávajících závazků, kdy tento úvěr je poskytován s pevně stanovenou dobou splácení (umoření) jistiny, který splácíte pravidelnými měsíčními splátkami. Doba splácení tohoto úvěru může být stanovena v rozmezí 12 až 120 měsíců. Zápůjční úroková sazba je pevně stanovena na celou dobu splácení jistiny.

Přesný počet měsíčních splátek, včetně jejich výše je uveden ve Vaší smlouvě o spotřebitelském úvěru. Řádné hrazení splátek dle Vaší smlouvy o spotřebitelském úvěru zaručuje splacení celkové výše spotřebitelského úvěru. Tento typ úvěru je poskytován jako účelový úvěr, kdy účelem úvěru je splacení Vašich stávajících závazků, u kterých je následně požadováno doložení o ukončení závazků.

Snížíme Vám měsíční splátku i úrok
Za sjednání a vedení úvěru neplatíte žádné poplatky
Navíc Vám půjčíme až 50 000 Kč

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.