Vše o našich úvěrech

Produkty COFIDIS jsou transparentní a férové. V našich produktech totiž nenajdete žádné skryté poplatky, výjimky nebo výluky. Uvádíme vždy celkové náklady a podmínky úvěrů se během času nemění. Zůstávají takové, jaké jste si je zvolili na našich webových kalkulačkách.

Úvěr

Uvěry mohou být účelové a neúčelové. V případě účelového typu úvěru musíte vždy předem uvést, na jakou konkrétní věc budou peníze získané z úvěru použity, a toto také později doložit. U neúčelového úvěru nezáleží na tom, k čemu peníze použijete. Vyřízení neúčelového úvěru bývá velmi rychlé a vyžaduje minimální administrativu. Klasický úvěr splácíte pravidelnými splátkami, které po zaplacení již nemůžete použít.

Pojištění půjčky
Žádné skryté poplatky
Garantujeme stálý úrok
Hotovost

Hotovostní půjčka je zvláštní druh úvěru. Můžeme ji přirovnat k obyčejné půjčce, která se ale stále obnovuje. Takže s každou uhrazenou měsíční splátkou spoříte částku, kterou si příště můžete znovu půjčit, a to bez vyřizování jakýchkoliv formalit.

Schválení do 24 hodin
Předčasné splacení zdarma
Opakovaná čerpání
Karta Cofidis

Kreditní karta je hotovostní úvěr v plastové podobě, který máte vždy u sebe. Každou uhrazenou měsíční splátkou spoříte částku, kterou si příště můžete znovu půjčit a to bez vyřizování jakýchkoliv formalit.

Díky formě úvěru můžete svůj úvěr kdykoliv znovu čerpat bez dokládání důvodu a dalšího papírování.

Schválení do 24 hodin + karta
Předčasné splacení zdarma
Opakovaná čerpání
Splátkový prodej

Vyberte si zboží a s prodejcem se domluvte na výši platby v hotovosti a počtu splátek. Po předložení požadovaných dokladů a sepsání žádosti se přímo na místě dozvíte, jestli je Váš úvěr schválen. Splátkový prodej je jednoduchý způsob, jak nakoupit bez hotovosti v prodejnách obchodních partnerů společnosti COFIDIS.

Jednoduchost
Žádné poplatky
Důvěra

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.