Sjednání pojištění

Pojistěte si svůj úvěr u COFIDIS pojištěním JISTOTA již dnes. Pojistný produkt JISTOTA pokrývá rizika spojená s neschopností splácet úvěr z důvodu ztráty zaměstnání, dočasné pracovní neschopnosti, úplné ztráty samostatnosti nebo úmrtí.

Jak postupovat?

  1. Seznamte se s pojistnými podmínkami JISTOTA, které jsou dostupné ve Všeobecných pojistných podmínkách k danému produktu. Naleznete je na stránce Dokumenty ke stažení, sekce Všeobecné pojistné podmínky.
  2. Kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře,  e-mailem na informace@cofidis.cz nebo telefonicky na 234 120 120 a my Vám žádost pošleme
  3. Podepsané dokumenty odešlete co nejdříve na naši adresu: COFIDIS s.r.o., Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5

Jak se to projeví na splátce?

Zpočátku se výše pojistného může zdát vysoká, zejména pokud jste teprve nedávno zahájili splácení Vašeho úvěru, ale není nutné se znepokojovat. Pojistné bude postupně klesat každý měsíc v souladu se splácením Vašeho úvěru, neboť je kalkulováno procentem z výše dlužné částky (0,65 % z aktuálního dluhu).

Příklad: Klient, který začíná splácet svůj úvěr 20 000 Kč, vidí na svém prvním výpisu pojistné ve výši cca 132 Kč. Jiný klient splácející stejný úvěr již určitý čas (jehož aktuální celkový dluh činí 10 781 Kč) má pojistné ve výši necelých 67 Kč atp.

Pro jakékoliv doplňující informace jsou Vám k dispozici naši finanční poradci na telefonním čísle 234 120 160.

Výhody pojištění

  • Pomůžeme Vám v případě, že nebudete schopni úvěr splácet.
  • Zaplatíme za Vás měsíční splátky v případě ztráty zaměstnání nebo dočasné pracovní neschopnosti po dobu trvání pojistné události.
  • Zaplatíme za Vás aktuální dluh v případě úplné a nezvratné ztráty samostatnosti nebo úmrtí.
  • Výše Vaší měsíční splátky se nezvýší. Pojistné je stanoveno ve výši 0,65% aktuálního dluhu, což je opravdu malá částka za ochranu, kterou Vám přináší.
  • Stojí za Vámi pojišťovna se 150-letou tradicí, na kterou se můžete spolehnout.

Pro správné fungování stránek je třeba mít zapnutý JavaScript.