Férové financování cofidis

Role cofidis na trhu

Cofidis je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Je součástí mezinárodní finanční skupiny Cofidis Group, jejíž majoritním akcionářem je Crédit Mutuel, jedna z nejvýznamnějších francouzských a evropských bank.


Nabízíme férové financování
Cofidis působí v ČR již od roku 2004. Know-how, získané během těchto let, nám umožňuje i nadále nabízet jednoduché finanční produkty dostupné každému a zaručuje zákaznickou péči na profesionální úrovni.

Proč cofidis

Proč se stát obchodním partnerem cofidis

Expert na spotřebitelské financování

Využijte naší 40-leté mezinárodní zkušenosti s financováním spotřebitelských projektů. Umíme vašim zákazníkům nabídnout vhodné produkty pro financování jejich potřeb na vašem e-shopu či v kamenné prodejně.

Nasloucháme vašim potřebám

Naši zkušení finanční poradci jsou připraveni vám asistovat. Obchodní manažer s vámi projde celý proces od nabídky, podpisu smlouvy až po zaškolení. Po celou dobu spolupráce vám je k dispozici naše oddělení podpory prodeje.

Jednoduchá nabídka

Oceníte jednoduchost naší nabídky, která je ušitá na míru pro e-shopy či kamenné prodejny všech segmentů. A stejně tak to platí i pro zákazníky Cofidis, kteří se rozhodnou financovat zboží na splátky.

Férové podmínky

Poskytujeme podmínky, které jsou férové a nemění se. Zakládáme si na férovém a transparentním přístupu k našim zákazníkům a obchodním partnerům.

Cyklistická stáj cofidis

Tým cofidis

Odvaha, schopnost překonat sebe sama a týmový duch jsou hodnoty, které sdílí Cofidis prostřednictvím sponzoringu cyklistiky. V roce 1996 se Cofidis rozhodl postavit vlastní cyklistickou stáj, která se hned v následujícím roce zúčastnila slavného cyklistického závodu Tour de France.


V současné době má stáj Cofidis jak mužský tak i ženský tým (od roku 2021). V roce 2022 mužský tým čítá 31 závodníků, nově zformovaný ženský tým pak 11 závodnic.

Tyto týmy se pravidelně účastní celé řady prestižních závodů po celém světě. Díky tomuto propojení s cyklistikou se značka Cofidis dostala do povědomí veřejnosti nejen ve Francii, ale i ve zbytku Světa.